GeeBee-turnauksen osanottajat selvillä

24.2.2016


Kovatasoinen GeeBee-turnaus isketään 35. kerran 11.-13. maaliskuuta 2016 Helsingin Urheilutalolla. Suomelta turnaukseen osallistuu iskukykyinen joukkue.

Muut maat turnauksessa ovat Englanti, Irlanti, Viro, Jordania, Kazakstan, Venäjä, Belgia, Ranska, Ruotsi, Slovakia, Italia, Latvia, Liettua, Valko-Venäjä, Norja ja Tsekki.

Lisätiedot turnauksesta: www.GeeBee.Fi

OSANOTTAJAT (24.2.2016)

N-54 kg ( 4 )

Lisa Whiteside  ENG
Reem Almereehel  JRD
Marielle Hansen  NOR
Marjut Lausti  FIN

W-60 kg  ( 6 )

Sandy Ryan  ENG
Estelle Mossely  FRA
Asma Ismael  JRD
Kati Ylivirta  FIN
Julia Ussik  FIN
Erika Tarvainen  FIN

49 kg  ( 6 )

Sunny Edwards  ENG
Stephen McKenna  IRL
Kiril Serikov  EST
Abdellah Draghma  JRD
Birzhan Zhakypov  KAZ
Bator Sagulajev  RUS

52 kg ( 8 )

Doji Ayigah  BEL
Mohammed Ali  ENG
Elie Konki  FRA
Thomas Waite  IRL
Abu Jajeh Mohamed  JRD
Ali Rezai  SWE
Misha Alojan  RUS
Viliam Tanko  SVK

56 kg ( 4 )

Chris Bourke  ENG
Michael Conlan  IRL
Bakhtovar Nazirov  RUS
Michal Takasc  SVK

60 kg  ( 16 )

Vazgen Safariants  BLR
Dalton Smith  ENG
Nikolai Tsaskin  EST
Sofiane Oumiha  FRA
Sean McComb  IRL
Francesco Splendori  ITA
Berik Abdrakhmanov  KAZ
Artjoms Ramlavs  LAT
Edgars Skurdelis  LTU
Deividas Kliucakas  LTU
Bernard Torres  NOR
Adlan Abdurashidov  RUS
Yohannes Berhane  SWE
Michal Zatorsky  SVK
Niazz Ahmadi  FIN
Markus Pasanen  FIN

64 kg ( 8 )

Alfie Price  ENG
Dean Walsh  IRL
Donato Cosenza  ITA
Ahmad Almatbouli  JRD
Evaldas Petrauskas  LTU
Hadi Srour  NOR
Zsolt Osadan  SVK
Amin Nuri  FIN

69 kg  ( 13 )

Pavel Kastramin  BLR
Josh Kelly  ENG
Andrei Hartsenko  EST
Souleymane Cissokho  FRA
Saif Qorich  JRD
Danijar Yeleussinov  KAZ
Eimantas Stanionis  LTU
Jamshid Nazari  NOR
Radzhab Bitajev  RUS
Oliver Flodin  SWE
Muhammad Abdilrasoon  FIN
Mikko Niemi  FIN
Antti Hietala  FIN

75 kg ( 14 )

Vit Kral  CZE
Felix Cash  ENG
Kaupo Arro  EST
Christian M`Billi Assomo  FRA
Giovanni Sarchioto  ITA
Al Yazouri Mohamed  JRD
Tomas Pivorun  LTU
Martin Larsen  NOR
Maksim Koptjakov  RUS
Leon Chartoi  SWE
Kalle Kallioinen  FIN
Ilari Kujala  FIN
Dmitri Tretjak  FIN
Joona Roth  FIN

81 kg ( 6 )

Josjua Buatsi  ENG
Ainar Karlson  EST
Sukro Shamilov  NOR
Matus Strnisko  SVK
Jere Jokinen  FIN
Rafael Ekroos  FIN

91 kg ( 11 )

Lawrence Ololie  ENG
Kirill Afanasev  IRL
Tommaso Rossano  ITA
Vasili Levin  KAZ
Ralfs Vilcans  LAT
Tadas Tamasauskas  LTU
Kevin Melhus  NOR
Mustafa El-Molla  SWE
Sandro Dirnfeld  SVK
Tomi Honka  FIN
Samuli Kärkkäinen  FIN

+ 91 kg (6 )

Daniel Dubois  ENG
Andrei Bokan  EST
Tony Yoka  FRA
Evanders Servuts  LAT
Mantas Valavicius  LTU
Simen Nysater  NOR