Hallitus 2023

Hallituksen kokousten alustavat päivämäärät 2023:

10.1, 7.3, 18.4, 6.6, 29.8, 17.10, 12.12.

Mahdolliset esitykset hallitukselle toimitettava viikkoa ennen kokousta liiton sähköpostiin info@finbox.fi. Esityksiin tulee käyttää lomakepohjaa.

Hallituksen jäsenet

Markku Kauhanen
puheenjohtaja
puh. 0400 402 060
markku.kauhanen@finbox.fi

Markku Rautio
varapuheenjohtaja, talous
puh. 050 369 3095
markku.rautio@keminsatama.fi

Jenni Karjalainen        Varapuheenjohtaja, vastuullisuus                       puh. 040 751 5496              jenni.karjalainen@gmail.com



Kyösti Lakso 
Harrastetoiminta
puh. 050 4951 472
kyosti.lakso@viipurinnyrkkeilijat.fi

Juha Hänninen                         Viestintä                                   puh. 0400 340 359                juha.hanninen@ouka.fi


Jouni Hartman                          Huippu-urheilu
puh. 044 751 7238
jouni.hartman1@gmail.com
Petri Kananen                    Nuorten kilpailutoiminta          puh. 050 5023653    pete71kananen@gmail.com
Juha Kulju                                           Kansallinen kilpailutoiminta           p.0400 632317                                 kulju.juha@gmail.comSami Korpinen
Seuravastaava                     puh. 050 3366096
sami.korpinen86@gmail.com