Hallitus 2023

Hallituksen kokousten alustavat päivämäärät 2023:

10.1, 7.3, 18.4, 6.6, 29.8, 3.10, 25.10 ja 13.12.

Syysliittokokous sunnuntaina 19.11.2023.

Mahdolliset esitykset hallitukselle toimitettava viikkoa ennen kokousta liiton sähköpostiin info@finbox.fi. Esityksiin tulee käyttää lomakepohjaa joka löytyy täältä

Hallituksen jäsenet

Kirsi Korpaeus
puheenjohtaja   
kirsi.korpaeus@finbox.fi   
040 809 5536      Kansainväliset asiat

Päivi Ahola
varapuheenjohtaja paivisahola@gmail.com        0400 128 186             Viestintä ViVK
Markku Rautio   varapuheenjohtaja, markku.rautio@keminsatama.fi 050 369 3095                         Talous
Laura Sirviö
laura.sirvio1@hotmail.com
Kansallinen kilpailutoiminta KVK
Jouko Salo jouko.t.salo@hotmail.com       040 521 0600                  Varainhankinta
Olli Miettinen olli.miettinen@laatutie.fi  0400 898 060                Tuomaritoiminta ja säännöt TuVKMarkku Rantahalvari markku.rantahalvari@oll.fi       041 436 0331                        Vastuullisuus
Juho Haapoja                          hajy80@gmail.com      Harraste- ja aluetoiminta HVK            Pekka Mäki pekka@p3boxing.com               040 568 9939                     Huippu-urheilu VVK           Nuorten kilpanyrkkeily (NVK)